לאוהבי הקפה: קפסולות חדשות במגוון דרגות חוזק

קפה עלית משיקה קפסולות חדשות ואיכותיות, אטומות לחלוטין במגוון דרגות חוזק ♦ הקפסולות החדשות של עלית מתאימות לשימוש בכל מכונות NESPRESSO ♦ חמש תערובות שונות עם שמות המייצגים את החוזק של הקפה 

קפסולות קפה עלית - שטראוס
קפסולות קפה עלית - שטראוס

שטראוס קפה משיקה קפסולות אספרסו חדשות המתאימות לשימוש בכל המכונות מסוג NESPRESSO. קפסולות האספרסו מיוצרות במפעל הקפה בישראל, וימכרו ברשתות השיווק בישראל. שטראוס קפה מאפשרת פתרון זמין, נגיש ומותאם בטעם לצרכן הישראלי ובאיכות בלתי מתפשרת.  לראשונה בישראל מוצעות קפסולות תואמות האטומות באופן מלא לחדירת חמצן, ובכך מאפשרות טריות מקסימלית לאורך זמן. הקפסולות הינן מפולימר ייחודי PBT שמצד אחד אטום לחמצן בדומה לאלומיניום ומצד שני ידידותי לסביבה וניתן למחזור.

נדב ארנס ארד, מנכ"ל שטראוס קפה ישראל, אמר: "כמותג הקפה המוביל בישראל, השקענו בפיתוח סדרת קפסולות אספרסו חדשות לחלוטין, המתאימות למכונות נספרסו, אשר מושקות תחת המותג קפה עלית. הקפסולות החדשות ייחודיות בכך שהן אטומות לחלוטין, ללא חרירים ומאפשרות לקפה לשמור על הטעמים והארומות באופן אופטימלי. מגוון הקפסולות החדשות מוצע לקהל הלקוחות בפרופיל טעם ובעוצמות הקפה שלהערכתנו הן המועדפות ביותר על אוהבי הקפה בישראל. כחלק מהיותנו חברת הקפה הרביעית בגודלה בעולם ומשמעותית בשוק הקפה בישראל נמשיך להשקיע, לפתח ולהפתיע גם בהמשך את ציבור הלקוחות".

הקפסולות החדשות מוצעות לצרכן ב- 5 תערובות שונות עם שמות המייצגים את החוזק של הקפה ויוגשו במארז המכיל 10 קפסולות.

  • קפסולה מספר 10, חזק ועוצמתי – שילוב של זני ערביקה מדרום אמריקה ואפריקה יחד עם זני רובוסטה מאסיה, המעניקים טעמים עוצמתיים וארומטיות גבוהה. הקלייה הכהה יוצרת גוף מלא המדגיש את הטעמים האגוזיים והעשירים. נפלא לשתות כאספרסו קצר או ארוך.
  • קפסולה מספר 9, עשיר וארומטי – שילוב של זני ערביקה ממרכז ודרום אמריקה יחד עם זני רובוסטה מאסיה היוצרים טעמים עשירים וארומטיים. הקלייה המדויקת מעניקה למשקה גוף מלא, ניחוחות יין פירותיים וחמיצות נעימה. נפלא לשתות כאספרסו ארוך או קצר בתוספת נגיעת חלב מוקצף או כקפוצ'ינו קלאסי.
  • קפסולה מספר 8, מאוזן ומלא – שילוב של זני ערביקה ממרכז ודרום אמריקה יחד עם זני רובוסטה מאסיה היוצרים עושר של טעמים והרמוניה מושלמת בין מרירות וחמיצות. הקלייה מעניקה גוף מלא וניחוחות קקאו ותבלינים. נפלא לשתות כאספרסו ארוך או עם חלב מוקצף לקפוצ'ינו מושלם.
  • קפסולה מספר 7, עדין וקטיפתי – שילוב של זני ערביקה מאפריקה ומרכז-דרום אמריקה היוצרים טעמים מעודנים, מתיקות קרמלית ופירותיות מודגשת. הקלייה מעניקה גוף מלא בעל מרקם קטיפתי ושולחת רמזים של דגנים קלויים ואגוזים. נפלא לשתות כאספרסו ללא תוספת או עם חלב מוקצף לקפוצ'ינו מעודן.
  • קפסולה מספר 7, נטול קפאין – שילוב של זני ערביקה מדרום אמריקה טעם האגוז ומתיקות הקרמל של הזן הברזילאי, משתלבים בהרמוניה עם החמיצות המעודנת והארומה של הזן הקולומביאני. נטילת הקפאין נעשית בתהליך ייחודי המבוסס על מים ו- CO2 מבלי לפגוע בארומה והעושר שבקפה. נפלא לשתות כאספרסו או עם מעט חלב.
  • כשרות: בד"צ (נטול – הרבנות לוד)
  • להשיג ברשתות השיווק ובחנויות ברחבי הארץ וכן בסניפי רשת קפה עלית

שטראוס קפה היא חברת הקפה הרביעית בגודלה בעולם במונחי רכש קפה ירוק, ואחת מחברות הקפה הצומחות ביותר בעולם בחמש השנים האחרונות. קבוצת שטראוס היא שחקן מפתח בשווקי הקפה במרכז אירופה ובמזרחה ושחקן מוביל בברזיל ובישראל בתחום הקפה הקלוי והטחון ובמוצרים ובשירותים נלווים. מותגי הקפה של החברה מובילים בשווקים של ישראל, ברזיל ובמרכז ומזרח אירופה.

השארת תגובה